Szervízes Munkatárs

Royal Traktor Zrt.

A munkavégzés helye
Kecskemét
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
Azonnali kezdéssel
Bérfeltételek (bruttó)
• Versenyképes havi alapjövedelem

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Főbb feladatok, munkák:
• A szervizben dolgozó munkatársak irányítása, ellenőrzése
• Szerviz feladatok és folyamatok optimalizálása és fejlesztése, hatékonyság növelése
• Partnerekkel folyamatos kapcsolattartás
• Javításokkal kapcsolatos munkafelvétel, előjegyzés kezelés, alkatrészrendelés
• Adminisztratív feladatok ellátása
• Alkatrészek leltára, rendelése, felügyelete
• Szervizcsapat munkájának napi koordinálása - javítási munkák folyamatos nyomon követése
• Partnereink által megvásárolt traktorok kötelező és egyéb szervíz elvégzése, nyomon követése

Egyéb béren kívüli juttatások

• Stabil háttér
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Hosszútávú munkalehetőség

Információk a kiválasztási folyamatról

MOTIVÁCIÓS LEVÉL CSATOLÁSA ELŐNY!

Jelentkezését a [email protected] e-mail címre várjuk, fényképes önéletrajzzal.
Érdeklődni a következő telefonszámon lehet:
+36 20 745 67 96

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Képzési szak

Szervíz

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Minimumszint (A1)

Jogosítvány

B

Szakmai tapasztalat években

1

Készségek és személyes tulajdonságok

Az állás betöltéséhez előnyt jelentő kompetenciák:
• Jó szervező és problémamegoldó készség
• Felsőfokú végzettség
• Hasonló munkaterületen szerzett több éves munkatapasztalat
• Együttműködő, motivált, megbízható személyiség
• Autószerelői / gépszerelői / mezőgazdasági gépszerelői tapasztalat, vagy ilyen irányú végzettség
• Szerszámismeret és magabiztos szerszámhasználat
• Önálló, precíz munkavégzés
• Problémamegoldó képesség
• „B” kategóriás jogosítvány

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Folyamatosan növekvő cégünk több, mint 20 éves múltra tekint vissza. Fő profilunk a mezőgazdasági gépek kereskedelme, ahol a pótkocsitól, a permetezőn át, a traktorig mindent megtalál! Cégünk szerződött, kizárólagos magyarországi forgalmazója a FARMTRAC traktoroknak, továbbá értékesít MTZ és ISEKI traktorokat, valamint 27 gyártó munkagépeit és tartozékait, így Közép- Magyarország legnagyobb mezőgazdasági telephelye vagyunk.

A cég címe

Budai út 137
6000 Kecskemét
ID: 3844071  Megjelentetés dátuma: 2020.01.09.