Szervizes kolléga

Royal Traktor Zrt.

A munkavégzés helye
Kecskemét
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Cégünk több mint 20 éves múltra tekint vissza, lendületes, vidám csapatunkba keresünk hosszútávra új szervizes munkatársat. Cégünk szerződött, kizárólagos magyarországi forgalmazója a FARMTRAC traktoroknak, továbbá értékesít MTZ és ISEKI traktorokat, valamint 27 gyártó munkagépeit és tartozékait.

FELADATOK:
-Mezőgazdasági gépek, főként traktorok szerelése
-Partnereink által megvásárolt traktorok kötelező és egyéb szervíz elvégzése

ELVÁRÁSOK:
-Autószerelői / gépszerelői / mezőgazdasági gépszerelői tapasztalat, vagy ilyen irányú végzettség
-Szerszámismeret és magabiztos szerszámhasználat
-Önálló, precíz munkavégzés
-Problémamegoldó képesség
-„B” kategóriás jogosítvány

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
-Elektronikai ismeretek

AMIT KÍNÁLUNK:
-Versenyképes havi alapjövedelem
-Stabil háttér
-Szakmai fejlődési lehetőség
-Hosszútávú munkalehetőség

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk több mint 20 éves múltra tekint vissza, lendületes, vidám csapatunkba keresünk hosszútávra több területre is munkatársat. Cégünk szerződött, kizárólagos magyarországi forgalmazója a FARMTRAC traktoroknak, továbbá értékesít MTZ és ISEKI traktorokat, valamint 27 gyártó munkagépeit és tartozékait.

A cég címe

Royal Marine Kft
Budai út 137
6000 Kecskemét

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Juhász Ágnes
Tel.: +36207456796
E-mail: Küldje el önéletrajzát