Diszponens

Rossmann Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Üllő, Vecsés (Járás)
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2018-04-11 00:00:00

Munkahelyi információk

DISZPONENS kollégát keresünk üllői központunkba!
Főbb feladatok
  • szállítói rendelések feldolgozása, az alábbi szempontok szerint:
  • rendelési napok és időpontok betartása
  • a meghatározott készletszintek figyelembevétele
  • a minimum rendelési egységek szem előtt tartása
  • a szezonális ingadozások hatásainak figyelembevétele
  • akciók rendelése és a központi leosztások elkészítése
  • kapcsolattartás a beszállítókkal, társosztályokkal
  • a kapcsolódó riportok vezetése, frissítése
Munkakör betöltésének feltételei
  • kereskedelmi/logisztikai tapasztalat
  • minimum középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret, Excel haladó szintű ismerete
Munkakör betöltése során előnyt jelent
  • angol vagy német nyelvtudás
  • rendelési tapasztalat
  • gazdasági szakirány
Amit kínálunk
  • fiatalos munkakörnyezet, támogató és közvetlen kollégákkal
  • hosszútávú munkalehetőség egy sikeres és megbízható vállalatnál
  • fejlődési és további karrier lehetőség
  • betanítási program mentor támogatásával
  • üllői munkavégzéshez Budapestről céges busszal segítjük a bejárást, vagy saját autóval való bejárás esetén üzemanyag támogatást adunk
Ami a pályázathoz szükséges
  • Amennyiben kiírásunk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen hozzánk DISZPONENS pozícióba!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Egyéb ismeretek

A Windows szerverek adminisztrációja - haladó
Microsoft Excel - haladó
OpenOffice.org Calc - haladó
Microsoft Word - haladó
OpenOffice.org Writer - haladó
Microsoft Outlook - haladó

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Drogéria és Parfüméria

A cég címe

Zsaróka út 8.
2225 Üllő
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.