Raktárvezető

Rossmann Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Zsaróka út 8., 2225 Üllő, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

RAKTÁRVEZETŐ munkatársat keresünk, ÜLLŐI központunkba

Főbb feladatok
• logisztikai egységekhez kapcsolódó folyamatok irányítása
• folyamatok fejlesztése, hatékonyság növelése
• online időablak rendszerének kezelése
• raktári helyek kezelése
• bolti reklamációkezelés
• éves leltár megszervezése
• járatoptimalizálás a TansIt szoftver segítségével
• termékfelkérés folyamatának irányítása
• épület karbantartás és raktári takarítás kontrollja
• selejt- és hulladékkezelés, dolgozói vásár koordinálása
• együttműködés társosztályokkal és partnerekkel
• területéhez kapcsolódó erőforrások tervezése, munka megszervezése
• dolgozói buszjárattal kapcsolatos feladatok ellátása
• targonca állomány és állványrendszer kezelése
• hatósági engedélyek kezelése, ellenőrzések koordinálása rágcsálóirtás koordinálása
• biztosítói éves revízióban való aktív részvétel
• munkavégzéshez szükséges anyagok beszerzése
• kapcsolattartás belföldi és külföldi partnerekkel

Munkakör betöltésének feltételei
• Felsőfokú végzettség (szakirányú előnyt jelent)
• Legalább 3 éves vezetői tapasztalat logisztikai területen
• Raktár-gazdálkodási/vállalatirányítási rendszerben való jártasság
• Logisztikai (kiemelten raktári) folyamatok ismerete
• Középfokú német és/vagy angol nyelvismeret
• Haladó szintű Excel tudás
• Rendszerszemlélet
• Jó problémamegoldó képesség
• Terhelhetőség
• Önállóság

Amit kínálunk
• Versenyképes teljesítményarányos bérezés
• Stabil munkakörnyezet, fejlődési lehetőség
• Fiatalos csapat
• Cégautó

Ami a pályázathoz szükséges
• Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, regisztráljon és jelentkezzen hozzánk az "Elküldöm az Önéletrajzomat" gombra kattintva.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Drogéria és Parfüméria

A cég címe

Zsaróka út 8.
2225 Üllő