Gyártási operátor

Rogers Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Táblás utca 36 F épület, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok:
- gyártási folyamatok végigkísérése, általános beállítások végrehajtása, gyártó gépek üzemeltetése (hajlító-, prés-, lamináló-gép)
- a félkész- és késztermék ellenőrzése, utóműveletek elvégzése
- a megrendelt termékek időben történő legyártása
- termékek elektromos tesztelése
- műszaki rajzok értelmezése
- szerszámok cseréje
- minőségi követlemények, folyamatok betartása és a berendezések felelőséggel történő használata

Elvárások:
- műszaki végzettség, CNC gépkezelői/programozói végzettség előnyt jelent
- társalgási angol és/vagy német nyelv ismeret
- felhasználói szintú számítógépes ismeretek
- precíz, pontos munkavégzés

Egyéb béren kívüli juttatások

- hosszútávú munkalehetőség
- határozatlan idejű munkaszerződés
- versenyképes fizetés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Beszélt nyelvek

Magyar nyelv - Mesterfok (C2)

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Rogers Hungary Kft., az amerikai Rogers Coporation tagjaként,
nyomtatott áramkörök vizuális ellenőrzésével foglalkozik.
Budapest, IX.kerületi telephelyünkre keresünk új munkatársakat határozatlan időre, hosszútávra.

A cég címe

Táblás utca 36 F épület
1097 Budapest