Csoportkoordinátor

ROBOTICA Business Force Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország (Az állás utazást igényel)
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Keressük leendőbeli kollégánkat, aki részt vesz a partnereknél dolgozó munkavállalók munkaidőn kívüli támogatásában; helyi ügyfélszolgálati kapcsolattartást végez, az elégedettség javítását/fenntartását segíti és elvégez minden olyan tevékenységet, amely a projektelégedettség javítását/fenntartását és a munkavállalók mindennapi problémáinak megoldását segíti a partnereinknél dolgozó munkavállalók hosszú távú elégedettségének érdekében.

Feladatok:
- napi szintű kapcsolattartás a munkavállalókkal,
- munkavállalók munkán kívüli csoportkoordinációja, problémák kezelése,
- munkavállalókkal kapcsolatos ügyek intézése, adatok egyeztetése,
- havi bérszámfejtés támogatása (jelenléti ívek begyűjtése, küldése a megfelelő osztályok felé),
- támogatás nyújtása esetleges orvosi ellátásoknál,
- projekt jellegű feladatok megvalósítása partnereink munkaerő-igényeinek, munkaerő megtartásának kiszolgálása érdekében,
- szállásügyintézés, kapcsolattartás a szállásadóval,
- a munkaviszony létesítésével, megszüntetésével, munkaszerződés módosítással összefüggő feladatok elvégzése, valamint az előkészített dokumentumok aláírása, kiosztása a munkavállalóknak,
- nyilvántartások vezetése, jelentések készítése,
- közvetlen felettes munkájának támogatása

Egyéb béren kívüli juttatások

a jelölt egy dinamikusan fejlődő vállalat fiatalos csapatának lehet tagja,
- céges autó,
- céges telefon,
- havi fix bér 3 hónapos próbaidővel,
- előrelépési és fejlődési lehetőség

Megbízó

Gépjárműipar, járműgyártás

Meglévő partnereink különféle alkatrészeket, gépiparban használatos kulcsfontosságú elemeket gyártanak.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Egyéb ismeretek

Microsoft Office - alapok

Jogosítvány

B

Szakmai tapasztalat években

1

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A közel 80 éves munkáltató tapasztalatokkal rendelkező Tisza Cipő Group tagjaként, a Robotica Business Force kft. HR szolgáltatások széles kínálatát ajánlja az álláskeresők és a munkaadók figyelmébe.

Az alkalmazottak száma

100-149 alkalmazott

A cég címe

Könyves Kálmán krt. 12-14
1097 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Robotica_admin
Tel.: +36206284110
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3929885  Megjelentetés dátuma: 2020.06.26.