HR Generalista

ROBOTICA Business Force Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Könyves Kálmán körút 12-14.
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Leendőbeli HR Generalistánkat keressük, aki ellátja a munkaügyi, illetve hozzá kötődő adminisztrációs feladatokat, továbbá nyomon követi és adminisztrálja őket, valamint kiegyensúlyozott és jó viszonyt tart fenn a munkaügyi hatóságokkal. Mindemellett elvégzi a projekteket érintő adminisztrációs teendőket, követi a vállalat működését érintő munkaügyi változásokat és felismeri a lehetséges költségcsökkentési módokat.

Feladataid lesznek:

- munkaszerződések előkészítése, a munkavállalók be- és kilépésével járó adminisztratív teendők ellátása (jelentés a NAV felé, adatok rögzítése a nyilvántartó programokba),
- munkáltatói igazolások elkészítése, letiltások kezelése, a hatóságok részére adatszolgáltatás elkészítése és rendszeres megküldése,
- havi adatszolgáltatás összekészítése a bérszámfejtéshez (leadott jelenléti ívek ellenőrzése és összesítése, jogszabályoknak való megfelelőség ellenőrzése),
- a hatályos jogszabályi környezet (adó-, munkaügyi és tb-törvények) figyelemmel kísérése, a változások alkalmazása,
- szállásoltatással kapcsolatos adatok ellenőrzése (számlák és teljesítésigazolások összevezetése, leadása a megfelelő társosztályok felé),
- hivatalos levelezések kezelése,
- BEV, OEP, NAV ügyintézéssel kapcsolatos teendők szükség szerinti ellátása,
- munkaügyi adminisztráció és ügyintézés,
- adatszolgáltatások, riportok és elemzések elkészítése,
- munkavállalói adatok, mappák és dokumentumok kezelése és frissítése,
- megbeszélések előkészítése (tárgyaló felkészítése), valamint egyéb back-office feladatok ellátásában való aktív részvétel az irodavezető utasításai alapján

Egyéb béren kívüli juttatások

- dinamikusan fejlődő vállalat, fiatalos csapat,
- kulturált irodai környezet a Lurdy Házban egy fényes, nyitott irodában,
- home office lehetőség előzetes egyeztetés alapján,
- céges telefon, céges laptop,
- karrier- és fejlődési lehetőség

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

A közel 80 éves munkáltató tapasztalatokkal rendelkező Tisza Cipő Group tagjaként, a Robotica Business Force kft. HR szolgáltatások széles kínálatát ajánlja az álláskeresők és a munkaadók figyelmébe.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Képzési szak

munkaügyi ügyintéző, bérügyintéző és társadalombiztosítási ügyintéző; pénzügyi-számviteli ügyintéző végzettség (OKJ),

Egyéb ismeretek

Microsoft Outlook - haladó
Microsoft Word - haladó
Microsoft Excel - haladó
Internet - haladó

Szakmai tapasztalat években

bér- és TB ügyintézési tapasztalat
3

Készségek és személyes tulajdonságok

- jó kommunikációs készség,
- rugalmasság,
- precíz, lelkiismeretes munkavégzés

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az alkalmazottak száma

100-149 alkalmazott

A cég címe

Könyves Kálmán krt. 12-14
1097 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Robotica_admin
Tel.: +36206284110
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3923786  Megjelentetés dátuma: 2020.06.12.