Gazdasági koordinátor

Robotica Business Force Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, IX. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2018.12.05.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• Riportok és beszámolók készítése
• A válallat gazdasági ügyeinek koordinálása, felügyelete, számlázás
• Számlák ellenőrzése, igazoltatása
• Bérszámfejtés, bemenő bér adatainak elkészítése, ellenőrzése
• Pénztárkezelés
• Követelések és kötelezettségek folyamatos nyomon követése
• Nyilvántartások vezetése, szükséges adminisztráció elvégzése
• Törvényi előírás figyelemmel kísérése és betartása
• Részvétel a szerződések kialakításában
• Könyvelési dokumentáció , háttérmunka , előkészítés a könyvelés számára.

Egyéb béren kívüli juttatások

• Versenyképes jövedelmet
• Valódi fejlődési lehetőséget
• Előrelépési lehtőséget, vagyis karriertervet
• Dinamikus, fiatalos munkakörnyezetet egy jó csapatban
• Teret adunk az ötleteidnek, együtt gondolkodunk, építjük a vállalatot, vagyis önmegvalósítási lehtőséget

Információk a kiválasztási folyamatról

A kiválasztás befejezésének tervezett időpontja

2018.12.05. (még 17 nap van hátra)

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

A közel 80 éves munkáltató tapasztalatokkal rendelkező Tisza Cipő Group tagjaként, a Robotica Business Force kft. HR szolgáltatások széles kínálatát ajánlja az álláskeresők és a munkaadók figyelmébe.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Képzési szak

Középfokú gazdasági vagy pénzügyi ismeret

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2) vagy Ukrán nyelv - Középszint (B2) vagy Szerb nyelv - Középszint (B2) vagy Szlovák nyelv - Középszint (B2)

Készségek és személyes tulajdonságok

• Minimum középfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
• Hasonló pozícióban szerzett 2-3 éves tapasztalat
• Hatályos pénzügyi-számviteli és adó szabályozás ismerete, a könyvelésben és kontrolling rendszerekben szerzett jártasság
• MS Office felhasználói szintű ismerete
• Kiváló problémamegoldó és együttműködési készség
• Kiváló kommunikációs készség
• Önálló munkavégzés

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az alkalmazottak száma

100-149 alkalmazott

A cég címe

Robotica Business Force kft.
Angyal 3
1094 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Robotica_SRB_admin
Tel.: +3618001241
E-mail: Küldje el önéletrajzát