Projektcsoport koordinátor

Robotica Business Force Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, IX. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2018.12.05.
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
Megállapodás alapján

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

- A cégcsoport projektjeihez kapcsolódó irányítói feladatkör ellátása.
- Fontos feladatod lesz a projekttagok motiválása, szakmai támogatása, munkájuk összefogása, nyomon követése és ellenőrzése elsősorban országosan de bizonyos esetekben határon kívül is
- Cselekvési terveket kell kidolgoznod és véghez vinni annak érdekében, hogy a projektek megfelelően haladjanak
- Folyamatosan kapcsolatot kell tartanod a projektek érintettjeivel (toborzó csapattal, vevővel), tehát át kell látnod a projekteket
- Szükség lesz bizonyos pénzügyi elszámolások, beszámolók készítésének koordinálására
- A projektről beszámolókat kell készítened a projektfolyamatok haladásáról a felsővezetés részére
- Közvetlen felettesed azaz, az operatív vezető munkájának támogatása is a munkakör része lesz.
- A projektekkel foglalkozó csoport irányítása

Egyéb béren kívüli juttatások

• Versenyképes jövedelem
• Valódi fejlődési lehetőség
• Előrelépési lehetőség, vagyis karrierterv
• Dinamikus, fiatalos munkakörnyezet egy jó csapatban
• Teret adunk az ötleteidnek, együtt gondolkodunk, építjük a vállalatot, vagyis önmegvalósítási lehetőséget

Információk a kiválasztási folyamatról

A kiválasztás befejezésének tervezett időpontja

2018.12.05. (még 19 nap van hátra)

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

A közel 80 éves munkáltató tapasztalatokkal rendelkező Tisza Cipő Group tagjaként, a Robotica Business Force kft. HR szolgáltatások széles kínálatát ajánlja az álláskeresők és a munkaadók figyelmébe.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Haladó (C1) vagy Ukrán nyelv - Középszint (B2) vagy Szerb nyelv - Középszint (B2) vagy Szlovák nyelv - Középszint (B2)

Jogosítvány

B

Készségek és személyes tulajdonságok

• Projektek koordinációban vagy projektcsoport tagként szerzett tapasztalat
• Kiváló kommunikációs- és problémamegoldó képesség
• Magabiztos személyiség, vezetői attitűd
• Terhelhetőség és stressztűrés
• "B" kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
• Biztos számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Power Point),
• Felsőfokú szakirányú végzettség (HR/munkaügy területen), vagy ezzel megegyező gyakorlat
• Nagyfokú mobilitás
• Az alábbi nyelvek közül valamelyik ismerete minimum kommunikációs szinten:
Angol és ukrán, vagy szerb vagy szlovák

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az alkalmazottak száma

100-149 alkalmazott

A cég címe

Robotica Business Force kft.
Angyal 3
1094 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Robotica_SRB_admin
Tel.: +3618001241
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3451339   Megjelentetés dátuma: 2018.11.05.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   Megállapodás alapján