Szakács

REVOL-FOOD KFT

A munkavégzés helye
Debrecen, Veres Péter utca 104
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

SZAKÁCS álláslehetőség! 20 éves szakmai múlttal rendelkező debreceni étterem keres szakács/séf kollégát csapatába!

Várjuk tapasztalt és fiatal pályakezdő jelentkezését egyaránt.

Főbb feladatok: - a'la carte étel választékunk elkészítése

Amit kínálunk:
- versenyképes juttatás tapasztalattól függően, de minimum nettó 250.000 ft
- folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Jelentkezéséket várjuk: a [email protected] címre fényképes önéletrajzzal vagy a 06 30 207 9 601-es mobilszámon!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Debrecen keleti részén, egy csendes lakóövezetben elhelyezkedő Arany Patkó Étterem és Hotel kényelmes, légkondicionált, erkélyes szobákkal, valamint egy étteremmel várja vendégeit. A panzió területén a Wi-Fi-hozzáférés és a parkoló is ingyenesen vehető igénybe.
Az Arany Patkó meleg színekkel díszített szobái klasszikus fabútorokkal vannak berendezve. A síkképernyős, műholdas TV-vel felszerelt, parkettás szobákhoz egy járólapos fürdőszoba is tartozik.

A tágas, földszinti étterem magyar és nemzetközi ételeket kínál.

Az alkalmazottak száma

5-9 alkalmazott

A cég címe

Veres Péter utca 104
4033 Debrecen