Projektový manažér/Manažér stavieb

REMOZA s.r.o.

Ličartovce 227, 08203 Ličartovce, Nemecko, Rakúsko, Veľká Británia, Luxembursko, okres Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
31.03.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 2000,- Euro vyššie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manažovanie projektov stavieb oceľových konštrukcií od cenovej ponuky cez realizáciu výroby, montáže a samotného ukončenia a odovzdania stavby. Nutné časté cestovanie a dlhodobejšie pobyty v zahraničí na mieste stavieb. Kontrola a podpora montážnych tímov a komunikácia so zákazníkom.

Flexibilný pracovný čas, zázemie rodinnej firmy a možnosti rôznych zaujímavých odmien.

Uchádzačov prosíme aby reálne zvážili svoje vedomosti a možnosti pracovať aj v nadčasoch. Hľadáme človeka, ktorý bude skutočne časovo flexibilný, ochotný stráviť aj dlhší čas na projektoch v zahraničí, lojálny, finančne zodpovedný a verný firemným zásadám.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, stavebníctvo

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - základy
Microsoft Outlook - expert
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Excel - expert
Microsoft Word - expert

Vodičský preukaz

B

Flexibilita a entuziazmus pracovať aj na technicky a časovo náročných projektoch v zahraničí. Cieľavedomosť, dobrá komunikatívnosť, iniciatívnosť a presnosť v detailoch.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Ličartovce 227
08203 Ličartovce
ID: 3329735   Megjelentetés dátuma: 2018.03.07.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   od 2000,- Euro vyššie