Csomagoló

Reckitt Benckiser Tatabánya Kft.

A munkavégzés helye
Tatabánya, Fatelepi út 15, 2800 Magyarország
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az RB más: az elég jó itt nem elég.
Az RB a világ egyik leggyorsabban növekvő, vezető vállalata a háztartási tisztítószer, egészségmegőrzés és higiéniaiszer gyártásában. 60
országban nap mint nap a legjobb emberekkel azon dolgozunk, hogy a megszokások helyett, hatékonyabb megoldásokat találva, egészsége-
sebb és boldogabb otthonokat teremtsünk. Ezzel a gondolkodásmóddal teremtettük meg a 19 ikonikus márkánkat világszerte – köztük olyan
ismert nevek, mint a Nurofen, Strepsils, Dettol, Finish, Vanish. Globális fogyasztóorientált látásmódunk a sikerünk mozgatórugója. A londoni
tőzsdén is jegyzett vállalatunk folyamatosan fejlődik és törekszik túlteljesíteni a célkitűzéseit.

Szeretne a leggyorsabban fejlődő egészségmegőrző és higiéniaszer gyártó vállalat tagjává válni?
Jelentkezzen a tatabányai egységünkbe, mely 1996 óta működik, 1100 főt foglalkoztat. Jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk
kollegákat:

CSOMAGOLÓ

Főbb feladatok:
• Az alapanyagok csomagoláshoz való előkészítése, termékek csomagolása, dobozolása, címkézése, raklapra helyezése
• A gyártott termékek vizuális minőségellenőrzése
• A gyártóterület rendben és tisztán tartása
• A gyártóberendezések folyamatos ellátása anyaggal

Elvárások:
• 8 általános iskolai végzettség
• Monotonitástűrés
• 12 órás, több műszakos munkarend vállalása
• Felelősségteljes munkavégzés

Amit biztosítunk:
• Versenyképes fizetés
• Teljesítménybónusz, jelenléti bónusz
• Nettó 25.000 Ft cafeteria / hó
• Kedvezményes meleg étkezés, termékvásárlási lehetőség
• Kedvezményes sportolási, fürdőzési, színházjegyvásárlási lehetőség
• Ingyenes céges buszjáratok, munkaruha
• Kedvezményes részvényvásárlási opció

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre:

E-mail: [email protected]
2800 Tatabánya, Fatelepi u. 15.
Tel: +36 34 513 770

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az RB a világ egyik leggyorsabban növekvő, vezető vállalata a háztartási tisztítószer, egészségmegőrzés és higiéniaiszer gyártásában. 60 országban nap mint nap a legjobb emberekkel azon dolgozunk, hogy a megszokások helyett, hatékonyabb megoldásokat találva, egészségesebb és boldogabb otthonokat teremtsünk. Ezzel a gondlkodásmóddal teremtettük meg a 19 ikonikus márkánkat világszerte – köztük olyan ismert nevek, mint a Nurofen, Strepsils, Dettol, Finish, Vanish. Globális fogyasztóorientált látásmódunk a sikerünk mozgatórugója. A londoni tőzsdén is jegyzett vállalatunk folymatosan fejlődik és törekszik túlteljesíteni a célkitűzéseit. Szeretne a leggyorsabban fejlődő egészségmegörző és higiéniaszer gyártó vállalat tagjává válni?

A cég címe

Fatelepi u. 15.
2800 Tatabánya
ID: 3858248  Megjelentetés dátuma: 2020.01.28.