Raktári adminisztrátor

Reckitt Benckiser Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Fatelepi u. 15., Tatabánya
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az RB a világ egyik leggyorsabban növekedő vezető vállalata a háztartási tisztítószer, egészség megőrzés és higiéniai szer gyártásában.
Termékeink milliók otthonában megtalálhatók világszerte. Globális fogyasztóorientált vállalatunk 46 gyártóegységgel rendelkezik. Az öt kontinens 60 országában jelen lévő kereskedelmi központokon keresztül 180 országban végzünk értékesítési tevékenységet, közel 40 000 munkavállalóval.
A magyarországi irodánkat 1991-ben nyitottuk Budapesten.
Tatabányai egységünk 1996-tól működik, mely mára közel 900 főt foglalkoztat.
Jelenleg a tatabányai gyárunkba az alábbi pozícióba várunk munkatársat:

Főbb feladatok:
- EKÁER rendszerben az adminisztráció végzése
- Kapcsolattartás a beszállítókkal, fuvarozókkal
- Pénzügyi jóváhagyó rendszerekben admin feladatok
- Futárszolgálatok ügyintézése
- Csomagok elkészítése
- Egyéb raktári admin feladatok ellátása

Egyéb béren kívüli juttatások

- Versenyképes fizetés
- Cafeteria
- Kedvezményes termékvásárlás
- Kedvezményes sportolási lehetőség
- Kedvezményes részvényvásárlási opció
- Ingyenes céges buszjáratok
- 50%-os étkezési hozzájárulás

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre:

E-mail: toborzas@rb.com
Reckitt Benckiser Tatabánya Kft.
2800 Tatabánya, Fatelepi u. 15.
Tel: +36 34 513 770

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Készségek és személyes tulajdonságok

Érettségi, logisztika szakirány előny

Aktív Középfokú angol nyelvtudás

MS office ismerete

- Nyitottság a külső rendszerek (NAV, Futárszolgálatok, beszállítók rendszerei, belső rendszerek) használatának elsajátítására
- Terhelhetőség, rugalmasság, alkalmazkodó képesség
- Önálló, felelősségteljes munkavégzés
- Nappalos műszak

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Fatelepi u. 15.
2800 Tatabánya