Takarító munkatárs

Reál Hungária Élelmiszer Kft.

A munkavégzés helye
Biatorbágy
Munkaidő
részmunkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Reál Hungária Élelmiszer Kft. biatorbágyi logisztikai központjába
Takarító munkatársat keres
heti 20 órában, határozatlan időtartamra.

Legfontosabb feladatok

• irodahelység, mellékhelyiségek takarítása
• raktári mellékhelyiségek, öltözők tisztántartása
• üvegfelületek tisztántartása
• elvégzett takarítási feladatok adminisztrálása

Mi mit kérünk tőled?
• alapfokú iskolai végzettség
• fizikai munka iránti nyitottság
• jó kommunikációs készség
• megbízhatóság
• terhelhetőség

Mi növelheti tovább az esélyeidet?
• Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat

Munkavégzés helye:
2051 Biatorbágy, Rozália park 5-7.

Ha szívesen dolgozna egy biztos, hosszú távú munkahelyet nyújtó magyar tulajdonú vállalat megbecsült munkatársaként, akkor küldje el fizetésigénnyel Önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Reál Hungária Élelmiszer Kft. 2001. január 1-jén kezdte meg működését, és 100 százalékban magyar tulajdonban van. Hét tagvállalatunk mindegyike régiós központként funkcionál, s tömöríti magába a saját üzletei mellett a csatlakozott magánvállalkozásokat. Az ország teljes területén folytatunk élelmiszer és vegyiáru kis- és nagykereskedelmi tevékenységet. Lakóhely közeli, kényelmi boltjaink színvonala széles skálán mozog.

Két üzletláncot üzemeltetünk, Reál néven 100 négyzetméter feletti alapterületű, míg Reál Pont néven ennél kisebb eladóterű üzletekkel.

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott

A cég címe

Rozália Park 5-7.
2051 Biatorbágy

Kapcsolat