Komissiózó

Reál Hungária Élelmiszer Kft.

A munkavégzés helye
Biatorbágy
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Reál Hungária Élelmiszer Kft. biatorbágyi logisztikai központjába
Komissiózó
munkakörbe keres munkatársat!

Feladatok:

• a termékek csoportosítása, rendezése megadott szempontok szerint
• az áru polcokra, rekeszekbe rendezése, feltöltése, szükség szerint a tároló helyek között az áru mozgatása valamint a fogyóban lévő áru időbeni feltöltése
• megrendelt termékek összeszedése, komissiózása
• raktári rend fenntartása

Elvárások:
• felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• jó kommunikációs készség
• megbízhatóság
• terhelhetőség

Előny:
• raktári területen szerzett munkatapasztalat
• OKJ-s anyagmozgatói vizsga (vezetőüléses targonca és elektromos gyalogkíséretű targonca, új típusú OKJ-s engedély) 3312, 3313, 3324

Munkaidő:
• Hétfőtől-péntekig, heti 40 óra

Amit kínálunk:
• kiemelkedő jelenléti bónusz
• teljesítménybónusz
• toborzási jutalom
• megbízható, hosszútávú munkahely
• kedvezményes dolgozói vásárlókártya
• INGYENES személyszállítás Budapestről
INGYENES targoncavezetői jogosítvány (OKJ)

Munkavégzés helye: 2051 Biatorbágy, Rozália Park 5-7.

Várjuk a REÁL csapatába!

Ha szívesen dolgozna egy biztos, hosszú távú munkahelyet nyújtó magyar tulajdonú vállalat megbecsült munkatársaként, akkor küldje el fizetésigénnyel Önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Reál Hungária Élelmiszer Kft. 2001. január 1-jén kezdte meg működését, és 100 százalékban magyar tulajdonban van. Hét tagvállalatunk mindegyike régiós központként funkcionál, s tömöríti magába a saját üzletei mellett a csatlakozott magánvállalkozásokat. Az ország teljes területén folytatunk élelmiszer és vegyiáru kis- és nagykereskedelmi tevékenységet. Lakóhely közeli, kényelmi boltjaink színvonala széles skálán mozog.

Két üzletláncot üzemeltetünk, Reál néven 100 négyzetméter feletti alapterületű, míg Reál Pont néven ennél kisebb eladóterű üzletekkel.

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott

A cég címe

Rozália Park 5-7.
2051 Biatorbágy

Kapcsolat