Karbantaró munkatárs

Reál Hungária Élelmiszer Kft.

A munkavégzés helye
Biatorbágy
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Reál Hungária Élelmiszer Kft. biatorbágyi logisztikai központjába
KARBANTARTÓ
munkatársat keres!

Feladatok:

• rendszeresen karbantartja az épületet és annak berendezéseit, környezetét
• felmerülő műszaki problémákat haladéktalanul elhárítja
• figyeli és ellenőrzi a rendet és tisztaságot a raktár kül- és belterületén
• jelenti felettesének a meghibásodásokat
• dokumentálja a karbantartásokat és javításokat
• figyelemmel kíséri a gépjárművek műszaki állapotát, karbantartja azt
• vezetői utasításra olyan feladatokat is ellát, amik jellegénél fogva munkaköréhez kapcsolódnak (kert karbantartása, udvartakarítás, hulladék kezelés)

Elvárások:
• középfokú - műszaki - végzettség
• jó kommunikációs készség
• megbízhatóság
• terhelhetőség
• B kategóriás jogosítvány

Előny:
• hasonló munkakörben szerezett tapasztalat

Munkaidő:
• Hétfőtől-péntekig, heti 40 óra

Amit kínálunk:
• Biztos vállalati háttér, betanítás
• Határozatlan idejű, hosszú távú, stabil munkahely
• Versenyképes jövedelem
• Nappali műszak (a napi 8 órás munkaidő)

Munkavégzés helye: 2051 Biatorbágy, Rozália Park 5-7.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Reál Hungária Élelmiszer Kft. 2001. január 1-jén kezdte meg működését, és 100 százalékban magyar tulajdonban van. Hét tagvállalatunk mindegyike régiós központként funkcionál, s tömöríti magába a saját üzletei mellett a csatlakozott magánvállalkozásokat. Az ország teljes területén folytatunk élelmiszer és vegyiáru kis- és nagykereskedelmi tevékenységet. Lakóhely közeli, kényelmi boltjaink színvonala széles skálán mozog.

Két üzletláncot üzemeltetünk, Reál néven 100 négyzetméter feletti alapterületű, míg Reál Pont néven ennél kisebb eladóterű üzletekkel.

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott

A cég címe

Rozália Park 5-7.
2051 Biatorbágy

Kapcsolat