Junior hálózatirányítási munkatárs

Randstad Hungary Kft

Feladatok

  • Nagy- és középfeszültségű hálózatok üzem-előkészítése, üzem-értékelése
  • A szükséges feszültség-mentesítési feladatok egyeztetése, a szükséges hálózatváltozások előkészítése, a megbeszélések lebonyolítása
  • A feszültség-mentesítések koordinációja
  • A kapcsolási és feszültség-mentesítési igények elbírálása
  • A hálózati beavatkozások ütemezése
  • Kapcsolattartás a hálózati berendezések üzemeltetőivel, a Régiókkal, a Rendszerirányítóval és a külső partnerekkel
  • Az üzem-előkészítés során használt számítógépes rendszerek felhasználói szintű kezelése, hálózati adatok aktualizálása
  • A hálózati üzemállapotok számítógépes modellezése, szimulálása
  • A hálózat alap-üzemállapotának meghatározása, felülvizsgálata
  • Az erősáramú hálózaton végzett munkák figyelemmel kísérése, ellenőrzése

Elvárások

  • Erősáramú technikus vagy villamosmérnöki (üzemmérnöki)
  • 0-2 éves szakmai tapasztalat
  • Komplex összefüggések felismerése, elemezése és rendszerezése
  • Önálló munkavégzés, kezdeményezőkészség, jó kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest