Energetikus

Randstad Hungary Kft

Feladatok

az ingatlanok működésével kapcsolatos villamos berendezések és rendszerek (0.4kV,10kV, 20kV) üzembiztonságának szavatolása, karbantartások koordinálása

villamos energiahatékonysági fejlesztési projektek, beruházások teljeskörű menedzselése

az ingatlanok közüzemi fogyasztásainak adatbázisban történő kezelése, elemzése

energia almérési rendszerek naprakészen tartása, korszerűsítése, adatbázis kezelése

Elvárások

szakirányú felsőfokú végzettség (villamosmérnök vagy energetikai mérnök),

műszaki szakterületen szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk

határozott felllépés

Amit kínálunk

stabil, hosszú távú munkalehetőség

tanulási lehetőség

cégautó, magánhasználatra is

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest