Raktáros

Randstad Hungary Kft

Feladatok

Válallatirányítási rendszer kezelése;

áruátvétel, termék és azok mennyiségének ellenőrzése;

rendelések felvétele e-mailen és telefonon egyaránt;

rendelések feldolgozása, áru kommissiózása, csomagolása,;

számla készítése, futárszolgálattal való kapcsolattartás;

beeső ügyfelek kiszolgálása, esetleges készpénz kezelés / elszámolás;

értékesítők által kért termékek, gépek intézése, problémák felderítése;

ügyfelekkel / kollégákkal való folyamatos kapcsolattartás;

termékek pontos ismerete, azok havi rendszerességgel leltározása;

raktár területének tisztán és rendben tartása;

kávégépek pontos nyilvántartása, és folyamatos havi leltározása.

Elvárások

Középfokú végzettség;

raktáros munkakörben szerzett tapasztalat;

SAP ismerete;

megbízható személyiség;

felelősségteljes munkavégzés;

jó fizikum.

Amit kínálunk

Munkaidő: 07:30 - 16:00 (fél óra ebédszünet);

Munkavégzés helye: Budapest, 3. kerület,

Juttatások: alapbér + cafeteria;

Modernizált munkakörülmények;

Családias, támogató vállalati kultúra.

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest