SAP HR Fejlesztő

Randstad Hungary Kft

Feladatok

- Alkalmazás- és interfésztervezés az SAP HR moduljában

- Teljeskörű rendszeralapú implementáció koordinálása

- Meglévő SAP alkalmazások karbantartása és továbbfejlesztése

- Csapatprojektek támogatása, irányítása és megvalósítása

- Egyéb projektmenedzsment feladatok

Elvárások

- SAP tanácsadói, fejlesztői, vagy architect oldalon szerzett legalább 3-5 éves tapasztalat

- HCM modul ismerete, ebben szerzett 2-3 éves jártasság

- koncepciótervezésben, illetve implementációban szerzett tapasztalat

- ABAP fejlesztési ismeretek

- Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

- Lehetőség egyaránt munkavállalói és alvállalkozói státuszra

- Egyéni bónuszrendszer kialakítása

- Home office, rugalmas munkavégzés

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest