SAP BW fejlesztő

Randstad Hungary Kft

Feladatok

- SAP BW rendszerek teljes körű fejlesztése, monitorozása, problémakezelés belső/külső ügyfelek felé, Problémák eredetének és megoldásának meghatározása, végrehajtása, tesztelés

- EDW landscape növeléséhez történő fejlesztések és implementációk végrehajtása, rendszerstabilitás fenntartása

- Rendszerkarbantartás szakmai felügyelete

- Reaktív, de főleg proaktív change management, megoldások fejlesztése, tesztelése, implementálása

- Belső business user-ek felé történő support biztosítása

Elvárások

- Legalább 3-5 éves tapasztalat SAP BW/BI területen, EDW háttér előnynek számít!

- SAP Business Warehouse folyamatok, üzleti elemek stabil ismerete, adatmodellezési háttér

- Ügyfelek és felhasználók elvárásainak megoldása, új nézőpontok ajánlása, BW környezet fejlesztése

- Középszintű angol nyelvtudás

- Komplex problémák elemzése, tanácsadása, rendszerek automatizálása, fejlesztése

Amit kínálunk

- Lehetőség egyaránt munkavállalói és alvállalkozói státuszra

- Egyéni bónuszrendszer kialaktíása

- Home office, rugalmas munkavégzés

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest