IT rendszerüzemeltető

Randstad Hungary Kft

Feladatok

  • Az IT szervezet által biztosított felhasználói, hálózati és szerver szolgáltatások üzemeltetői feladatainak ellátása, dokumentálása
  • Informatikai infrastrukúra fejlesztésével kapcsolatos projektek átvétele, a megvalósítás ellenőrzése, felülvizsgálata, majd az üzemeltetési feladatok ellátása
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
  • IT beszerzések előkészítése és lebonyolítása
  • Felmerülő hibák vizsgálata és megoldása

Elvárások

  • IT rendszerüzemeltetésben szerzett legalább 3 év tapasztalat.
  • IT Infrastruktúra projektek koordinálásában szerzett tapasztalat
  • Hálózati eszközök és IP hálózati beállítások ismerete
  • MS AD és hálózat magasfokú ismerete
  • MSB, CIFS ismerete
  • WiFi technológiával kapcsolatos gyakorlati tapasztalat
  • MS Office programok magasszintű ismerete, technikai támogatásában szerzett tapasztalat
  • Legalább társalgási szintű angol nyelvtudás

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest