IFRS Számviteli tanácsadó

Randstad Hungary Kft

Feladatok

Feladataid lesznek:

·       IFRS szerinti számviteli kérdések megválaszolása

·       Számviteli és IFRS-hez kapcsolódó projektekben részvétel

·       projekt teljesítés

·       Ügyfelek számviteli folyamatainak megismerése, megértése, aktív kapcsolattartás

·       Junior munkatársak támogatása

Elvárások

Téged keresünk, ha

·       BSC/MSC diplomával rendelkezel pénzügy/számvitel vagy egyéb gazdasági területről

·       2-5 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel (IFRS-hez kapcsolódó tanácsadói vagy könyvvizsgálati munkákban)

·       Magabiztos, tárgyalás szintű angol tudásod van írásban, szóban egyaránt

·       Excel/Word/PowerPoint használata sem okoz gondot

·       Analitikus gondolkodásmód, ügyfélközpontúság jellemez és az időd is jól be tudod osztani

Amit kínálunk

·       Hosszú távú karrierlehetőség

·       Versenyképes fizetés, juttatások

·       Fiatalos, összetartó csapat

·       Tréningek

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest