Munkahelyi mérnök

Randstad Hungary Kft

Feladatok

Munkaköri feladatok

•  Kivitelezési munkák hatékony előkészítése, szervezése és ellenőrzése

•  Alvállalkozók munkájának koordinálása, kivitelezési folyamatok helyszíni irányítása, organizáció folyamatos és hatékony biztosítása

•  Napi szintű kapcsolattartás az építésvezetővel, alvállalkozókkal

•  Hatósági előírások és minőségi követelmények betartásának biztosítása

•      Építési napló naprakész vezetése, közreműködés felmérési naplók készítésében, illetve a teljesítések ellenőrzésében

•  Kivitelezés napi munkafolyamatainak követése

•  Részvétel a megvalósult munkák átadásában, megvalósulási dokumentációk készítésében

•  Napi munkavégzéshez szükséges anyagok biztosítása beszállítói keretszerződések alapján

•  A vállalatirányítási rendszer napi szintű alkalmazása a munkaköri feladatoknak megfelelően

Elvárások

Elvárásaink a jelentkezőkkel szemben:

•  Középfokú vagy felsőfokú szakirányú végzettség, széleskörű és naprakész szakmai ismeretek

•  Elkötelezettség kiemelkedő színvonalú projektek megvalósítása iránt

•  Nagyfokú önállóság, mérlegelési és döntéshozatali képesség, terhelhetőség

•  Hatékony kommunikációs készség

•  Számítástechnikai ismeretek (word, excel)

•  „B” kategóriás jogosítván

Amit kínálunk

•  Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

•  Hosszú távú munkalehetőség, stabil vállalati háttér

•  Piacképes fizetés, béren kívüli juttatások

•  Munkavégzéshez szükséges telefon, laptop, gépjármű

Munkavégzés helye

Pécs

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest