Termelésvezető

Randstad Hungary Kft

Feladatok

  • A nyersolaj termelő üzem irányítása
  • Munkautasítások elkészítése, betartatása
  • Műszakvezetők koordinálása, munkájuk támogatása
  • Részvétel a vállalat fejlesztési programjaiban
  • Termeléshez kapcsolódó riportok elkészítése
  • Megbeszéléseken való részvétel
  • Kapcsolattartás a csehországi leányvállalattal
  • Együttműködés a gyár társosztályaival

Elvárások

  • Felsőfokú mérnöki végzettség
  • Legalább 5 éves termelésben szerzett tapasztalat
  • Legalább 3 éves vezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Innovatív, stratégiai gondolkodásmód és határozott fellépés
  • Tudatos munkabiztonsági kultúra megteremtése

Amit kínálunk

  • Korrekt és versenyképes juttatási csomag
  • Professzionális és modern munkakörnyezet
  • Kihívásokkal teli feladatkör, lehetőség a meglévő szakmai tapasztalat kibontakoztatására

Munkavégzés helye

Foktő

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest