Production Manager

Randstad Hungary Kft

Feladatok

A pozíció fő fókuszában a gyártóegység beindítása lesz, első körben csak egy pár fős csapattal.

A feladatok részletesen:

  • Teljes felelősség a gyártást és munkavállalókat illetően a következő szempontokból: toborzás és kiválasztás, betanítás, fejlesztés és megtartás.
  • A munkavállalók közvetlen vezetése.
  • Célok és tervek meghatározása, ezek mérési technikáinak kidolgozása, eredmények értékelése és fejlesztendő területek javítása.
  • Munkafolyamotok felépítése és fejlesztése.
  • Rendezett és tiszta munkatér fenntartatása.
  • Rendkívüli projektek és igények számára egyedi folyamatok kidolgozása.
  • Kapcsolattartás más divíziókkal.
  • Teljes vezetői és ellenőrzési felelősség a beérkező anyagok, alapanyagok és eszközök felett.

Elvárások

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • műszaki felsőfokú végzetttséggel ,
  • legalább 3-5 év szakmai tapasztalattal komplex gyártási folyamatok irányításában,
  • legalább 3-5 év szakmai gyártó szektorban szerzett tapasztalattal,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudással (szóban és írásban),
  • Tervezési, finanszírozási és vezetői tapasztalatokkal,
  • LEAN ismeretekkel.

Amit kínálunk

Amit partnerünk kínál:

  • egyedülálló tapasztalatszerzési és karrierépítési lehetőség
  • nemzetközi környezet
  • versenyképes fizetés
  • összetett és kihívásokkal teli munkakör.

Munkavégzés helye

Szolnok, Budapest utca

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest