Recruitment Consultant

Randstad Hungary Kft

Feladatok

Főbb feladataid lesznek:

- Toborzási, kiválasztási projektek teljes körű menedzsmentje a pozíció felvételétől a legjobb jelöltek megtalálásán át az elhelyezés sikerének megünnepléséig, azaz

- Különböző sourcing technikák magas szintű alkalmazása

- Jelöltek professzionális (online vagy személyes) interjúztatása és támogatása a recruitment folyamat során

- Munkaerőpiac feltérképezése, monitorozása, kapcsolati háló folyamatos építése és aktívan tartása az adott szakmai területen

- Új, potenciális ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel, a Randstad szolgáltatásainak bemutatása és értékesítése

- Networking, részvétel különböző online és offline szakmai eseményeken, illetve ilyen események szervezésében való részvétel

- On-Site toborzási projekteken partnereink kiválasztási folyamatainak támogatása

Elvárások

Fontos, hogy rendelkezz:

- Legalább 2-3 év sikeres munkatapasztalattal toborzás területen, amit ügynökségi oldalon szereztél

- Olyan szakmai eredményekkel, amelyek igazolják, hogy a recruitment a hivatásod

- Kiterjedt jelölt networkkel, és az sem baj, ha vannak olyan ügyfeleid, akik kifejezetten veled szeretnek dolgozni

- Kiváló aktív angol nyelvismerettel

- Felsőfokú végzettséggel

- Nyitottsággal és affinitással az értékesítés felé. Előnyt jelent számodra, ha már tapasztalattal is rendelkezel szolgáltatások értékesítésében.

Te vagy számunkra az ideális jelölt, ha az alábbiak jellemeznek:

- A kitűzött célok arra motiválnak, hogy megmutasd, minden helyzetből képes vagy kihozni a legjobbat

- Olyan profi vagy a sourcingban, hogy már azt is lenyomoztad, aki ezt a hirdetést írta

- Leküzdhetetlen vágyat érzel új emberek megismerésére, eredményesen tudsz együttműködni ügyfelekkel, jelöltekkel, kollégákkal

- Tudsz és szeretsz csapatban dolgozni és gondolkodni

- Kitartó, kreatív vagy

Amit kínálunk

Miért a Randstad-ot válaszd?

-  A gyorsan növekvő üzletünk miatt fejlődhetsz, igazi karrier lehetőség áll előtted.

-  A teljesítményeddel arányos jövedelem mellett cafeteria, egészségpénztár vár rád.

- Magasan átlagon felüli munkakörnyezet, kilátással a Millenáris parkra, Rózsadombra, amit csak részben használunk ki, mert a home office nálunk általános.

- Napi nyolc órában pörgősen dolgozunk, de utána együtt bulizunk, szeretjük a családi programokat, tiszteljük egymás szabadidejét. Ha csak napi 4-6 órát szeretnél dolgozni, arra is nyitottak vagyunk.

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest