Asset Manager

Randstad Hungary Kft

Feladatok

Kezelt ingatlanportfólió teljeskörű, operatív menedzsmentje és naprakész ismerete

Magyar és angol nyelvű kapcsolattartás multinacionális és hazai bérlőkkel

Napi együttműködés a megbízott alvállalkozókkal (property management, pénzügyi, jogi és ingatlan tanácsadó cégekkel)

Műszaki és pénzügyi adminisztrációs csapattal szorosan együttműködve gondolkodik, kommunikál

Ingatlanok bevételeinek és kiadásainak kontrollja, önálló javaslatok költségek racionalizálására szükség esetén

Bérleti szerződések megkötésének, módosításainak támogatása

Ingatlanok akvizíciójában és értékesítésében való részvétel,

Adásvételi szerződések előkészítése

Az ingatlangazdálkodási terület szakmai munkájának támogatása

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület és minden egyéb olyan helyszín, ahol a munkáltató ingatlannal rendelkezik, illetve ahol a tevékenységét kifejti (elsődlegesen Magyarország).

Elvárások

Min. 5 év asset/property management területen (retail és/vagy irodapiacon multinacionális bérlőkörrel) szerzett tapasztalat

Felsőfokú főiskolai vagy egyetemi végzettség (preferáltan gazdasági/pénzügyi)

Tárgyalóképes, folyékony írásbeli és szóbeli angol nyelvtudás

Magas szintű MS Office ismeretek

Terhelhetőség, megbízhatóság, precizitás

Strukturált gondolkodás, az összefüggések felismerésének képessége

Csapatmunkára való képesség

B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

Más idegen nyelv ismerete

Ingatlanfejlesztésben való korábbi részvétel

Amit kínálunk

Versenyképes javadalmazás

Folyamatos fejlődési lehetőség

Változatos munkavégzés

Dinamikus, fiatalos csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest