Műszaki kárrendező

Randstad Hungary Kft

Feladatok

  •  A partnerek műszaki jellegű kárainak szakmai elbírálása (főként meglévő épületek, építmények, építés-szerelés alatt végezett kivitelezési projektek, vagyon és felelősségi kárai)
  • A kárrendezési folyamat menedzselése
  •  Folyamatos kapcsolattartás és hatékonyon szakmai együttműködés az ügyfelekkel, értékesítő partnerekkel, szakértőkkel, valamint a társterületekkel
  •  Szakmai elemzések, állásfoglalások készítése
  • Adatszolgáltatások határidőre történő elvégzése

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (építész vagy építő mérnök)
  • 1-2 éves, műszaki területen szerzett tapasztalat (pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • Kiváló kommunikációs készség, ügyfélcentrikus hozzáállás
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Folyamatszemléletű gondolkodás

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Tréningek
  • Területek közti átjárási lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest