Tengeri szállítmányozási ügyintéző

Randstad Hungary Kft

Feladatok

Tengeri szállítmányok nyomonkövetése, koordinációja

Kísérőokmányok ellenőrzése, beszerzése, kezelése

Ügyfelekkel történő folyamatos kapcsolattartás telefonon és személyesen

Kapcsolattartás a cég külföldi partnereivel angol nyelven (szóban és írásban egyaránt)

Esetleges reklamációk kezelése

Elvárások

Minimum középfokú végzettség

1-3 év releváns (tengeri szállítmányozásban szerzett) tapasztalat

Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)

Kiváló kommunikációs képesség

Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Pontosság, precizitás

Megbízhatóság

Csapatszellem és agilitás

Előny: szakirányú felsőfokú végzettség

Amit kínálunk

Multinacionális, professzionális munkakörnyezet

Inspiráló logisztikai kihívások

Szakmai fejlődési lehetőség

Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye

Vecsés

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest