Szakorvoslátogató É-K Mo.

Randstad Hungary Kft

Feladatok

A vállalat termékeinek ismertetése és értékesítése a felkeresett egészségügyi szakemberek számára (szakorvosok)

A marketingterv meghatározott aktivitásainak, programjainak implementálása értékesítési oldalról

Termékkör szempontjából releváns vevőkör feltérképezése

Értékesítési folyamat kereteinek az egyéni területre szabott megtervezése és a kitűzött célok megvalósítása

Területi képviselet ellátása, orvoslátogatás

A területi adatok elemzése, akciótervek kidolgozása

A munkavégzés tervezése, dokumentálása

Az egyénre meghatározott büdzsé menedzselése

Kapcsolattartás az egyéb funkcionális egységekkel

 A munkavégzéshez szükséges magas színvonalú szakmai ismeretek elsajátítása, szinten tartása

Ad-hoc jelleggel részvétel projektekben

Riportálás területi értékesítésért felelős vezető részére

Elvárások

Releváns felsőfokú végzettség

Előny: Orvos/gyógyszerész végzettség

Min. 1 éves szakorvoslátogatói tapasztalat, preferált: 2-3 éves orvoslátogatói tapasztalat

Középszintű angol nyelvtudás

Rugalmas, határozott személyiség

Csapatjátékos attitűd

Energikus - Tanulni, fejlődni vágyó, motivált személy

Amit kínálunk

Versenyképes juttatási csomag (alapbér, teljesítménybér)

Céges telefon, tablet, autó

Hosszú távú fejlődési lehetőség

Támogató munkakörnyezet, barátságos csapat

Munkavégzés helye

Gödöllő

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest