Operátor

Randstad Hungary Kft

Feladatok

Szeretnél egy világszinten vezető autóipari cégnél dolgozni?

Szeretnél biztonsági rendszereket gyártani, és ezzel életeket menteni?

Szeretnél hosszútávon elhelyezkedni egy stabil, új és modern cégnél?

Feladatok:

Életeket mentő autóipari termékek gyártása,

Komplett légzsák modulok, légzsák alkotóelemek, és inflátor termékek gyártása,

A legnagyobb autógyártó vállalatok számára ( pl. BMW, Honda, Toyota),

Tesztelés, minőség-ellenőrzés, de ha termékfejlesztéssel kapcsolatos ötleted van, azt is szívesen fogadják.

Elvárások

Elvárások:

• szakmunkás bizonyítvány vagy érettségi,

• kiváló látás, jó kézügyesség, precíz munkavégzés, megbízhatóság

• több műszakos munkarend vállalása,

• bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány.

Amit kínálunk

• Versenyképes juttatási csomag,

• Határozatlan idejű munkaszerződés, sikeres felvétel esetén azonnal a cég belső állományába történő belépéssel (Nem munkaerő kölcsönzés formájában történő foglalkoztatás)!

• 100%-os utazási költségtérítés miskolciaknak és vidékieknek egyaránt,

• többféle BÓNUSZ szerzési lehetőség)

• modern és innovatív technológia, tiszta és rendezett munkakörnyezet,

• fejlődési lehetőség,

• stabilitás, hosszú távú lehetőségek.

Munkavégzés helye

Miskolc

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest