Operátorokat keresünk több gyártási területre, akár azonnali kezdéssel is!

Randstad Hungary Kft

Feladatok

  • termékek összeszerelésében való részvétel,
  • termékek minőségi és mennyiségi ellenőrzése,
  • munkavédelmi szabályok betartása.

Elvárások

  • Több műszakos munkarend vállalása (4 műszak, 12 órás),
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség,
  • Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány,
  • Jó kézügyesség, monotonitás-tűrés.

Amit kínálunk

  • kereseti lehetőség: br. 270.000 Ft Ft elérhető juttatásokkal együtt (nettó 180.000 Ft). Emellé családi adókedvezmény igénybe vehető, valamint túlóra lehetőség is van!
  • minden cég állja a bejárást tömegközlekedés esetén 100%-ban, Miskolc 80 km-es körzetében indítanak műszakos, ingyenes céges járatokat is! (részletek telefonon)
  • amennyiben olyan településről járnál munkába, ahonnan valamilyen okból még sincs céges járat, autóval 15 Ft/km/fő utazási költségtérítés jár.
  • 3 hónap próbaidő után egyből a cég belső állományába kerülsz, saját dolgozójuk leszel,
  • az interjúra való felkészítésben, egészen a szerződéskötési folyamatig mindenben segítünk! :)
  • modern és innovatív technológia, tiszta és rendezett munkakörnyezet,
  • fejlődési és előrelépési lehetőség,
  • hosszú távú lehetőség egy megbízható, stabil hátterű vállalatnál.

Munkavégzés helye

Miskolc

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest