Functional safety engineer

Randstad Hungary Kft

Feladatok

  • Berendezések funkcionális biztonság szerinti validálása
  • Biztonságtechnikai berendezések felülvizsgálati tervének elkészítése
  • Futó fejlesztési projektek folyamat- és funkcionális biztonsági szabványok alapján történő ellenőrzése, felülvizsgálata
  • Együttműködés a társterületekkel
  • Tréninganyagok készítése, oktatások megtartása

Elvárások

  • Villamosmérnöki vagy egyéb releváns szakirányú végzettség
  • Releváns biztonságtechnikai ismeretek
  • Magabiztos, min. kommunikáció szintű angol nyelvtudás
  • Nagyfokú önállóság és stressztűrő képesség

Amit kínálunk

  • Szakmai kihívások
  • Versenyképes jövedelem
  • Széles körű béren kívüli juttatási rendszer
  • Biztos hátterű vállalat

Munkavégzés helye

Miskolc

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest