Alkalmazás üzemeltető (frontend és middleware)

Randstad Hungary Kft

Feladatok

-web és middleware rétegen futó alkalmazások napi üzemeltetése, monitorozása

-verzió frissítések előkészítése, végrehajtása

-hibabejelentések kezelése, hibák javítása

-automatizált folyamatok kiépítése, optimalizálása

Elvárások

-webszerver üzemeltetési tapasztalat

-windows és linux tudás

-valamilyen scriptnyelv ismerete (powershell, bash)

-írásbeli angol nyelvtudás

-pénzintézeti, biztosítói területen szerzett tapasztalat

előnyt jelent:

-magas rendelkezésre állású rendszerekkel szerzett tapasztalat

-SQL tudás

-MQ tapasztalat

Amit kínálunk

-versenyképes fizetés

-cafeteria

-balesetbiztosítás

-céges laptop, mobiltelefon

-home office lehetőség

-újonnan létrejövő csapat, szakmai kihívások, előrelépési lehetőségek

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest