Gépész üzemeltető

Randstad Hungary Kft

Feladatok

Karbantartási és hibaelhárítási feladatok elvégzése és dokumentálása az alábbi területeken:

  • Épületgépészeti rendszerek kezelése
  • Légtechnikai berendezések
  • Csővezeték rendszerek
  • Klíma berendezések
  • Épületcsoportok egyéb műszaki, technikai berendezései

Elvárások

Minimum szakmunkás iskolai végzettség

Számítógépes ismeretek (MS Office)

Többműszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:

 „B” kategóriás jogosítvány

Emelőgépkezelői, targoncavezetői engedély

Amit kínálunk

Versenyképes juttatási rendszert, választható béren kívüli juttatásokat

Multinacionális hátteret

Képzési lehetőségek biztosítását a szakmai fejlődés támogatására

Számítható, tervezhető munkarendet

Munkavégzés helye

Maklár

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest