Hűtőgépkezelő

Randstad Hungary Kft

Feladatok

Feladatok:

  • split és hidegvizes rendszerű klíma berendezések karbantartása
  • épülettechnikai, légtechnikai berendezések karbantartása
  • hibaelhárítási és tervezett karbantartási, javítási feladatok elvégzése

Elvárások

Elvárások:

  • hűtőgépszerelő végzettség
  • karbantartási, gépbeállítási munkákban szerzett tapasztalat
  • 12 órás munkarend vállalása
  • előny: német nyelvtudás

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk

Győri Partnerünk saját állományába keresünk hosszú távra HŰTŐGÉPKEZELŐ munkatársakat 12 órás munkarendbe.

Amit kínálunk:

  • juttatási csomag: alapbér, műszakpótlékok, 13. havi fizetés, cafetéria, bejárás támogatás (céges autóbuszjárat, bérlet 86-100%, autó 15 Ft/km)
  • tervezhető munkarend: 2 éjszaka, 2 pihenő, 2 nappal, 2 pihenő
  • hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • előrelépési lehetőség, szakirányú tanulmányok támogatása

Szállást NEM tudunk biztosítani.

Munkavégzés helye

Győr

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest