Szerszámkészítő

Randstad Hungary Kft

Feladatok

  • nagy méretű lemezszerszámok szerelése, illesztések elvégzése, polírozási feladatok ellátása
  • szerszám módosítások, javítások és karbantartások elvégzése
  • gyártás dokumentálása
  • szerszámpróbákon való részvétel
  • felettes vezető utasításainak maradéktalan betartása
  • rábízott gépek állapotának megóvása, folyamatos karbantartása, tisztántartása

Elvárások

  • minimum 3 év lemezszerszámok összeszerelésben, készítésében szerzett tapasztalat.
  • szerszámkészítő vagy lakatos, vagy hegesztő végzettség
  • több műszakos munkarend vállalása
  • pontosság, precizitás

Amit kínálunk

  • dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalti környezet
  • High-tech környezet
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • versenyképes juttatási csomag
  • jó hangulatú, proaktív csapat

Munkavégzés helye

Miskolc

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest