Front-End Developer

Randstad Hungary Kft

Feladatok

Téged keresünk, ha:

  • magabiztos fejlesztői vénád kreatív gondolkodással párosul
  • komplex szemléletmóddal rendelkezel
  • folyamatosan képzed magad, lépést tartasz az újdonságokkal
  • nagy hangsúlyt fektetsz a lehető legjobb felhasználói élmény kialakítására
  • megtalálod a helyed egy csapat láncszemeként, de önállóan is feltalálod magad

Elvárások

  • aktív, 2-5 éves tapasztalat front-end fejlesztői területen
  • magabiztos tudás React vagy Angular keretrendszerekben, Vue-tapasztalat előny
  • erős Javascript, Typescript, HTML, CSS ismeretek
  • aktív angol nyelvtudás
  • igény a további fejlődésre
  • előny lehet a back-end tapasztalat is

Amit kínálunk

  • előremutató vállalati kultúra
  • változatos projektek
  • állandó képzések
  • versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest