Raktári munka

Randstad Hungary Kft

Feladatok

  • késztermékek betárolása, kitárolása
  • belső anyagmozgatás
  • áruösszekészítés
  • kapcsolódó adminisztráció

Elvárások

  • új típusú targoncás jogosítvány mindhárom targonca csoportra
  • minimum befejezett 8 osztályos általános iskolai osztály
  • folyamatos munkarend vállalása
  • éjszakai munkavégzés vállalása
  • 12 órás műszakok vállalása
  • fizikai terhelhetőség
  • egyhangúság tűrés
  • pontos munkavégzés

Amit kínálunk

  • stabil, megbízható munkahely
  • fizetett betanulási idő
  • esetenként céges buszjárat, vagy szállás is elérhető
  • versenyképes juttatási csomag (órabéres elszámolás, műszakpótlékok, cafeteria, bónusz)

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest