Összeszerelő operátor/ gépkezelő

Randstad Hungary Kft

Feladatok

4 műszakos munkarend, kezdés akár 1-2 héten belül!

Elvárások

- befejezett 8 általános iskolai végzettség,

- bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány,

- többműszakos munkarend vállalása (Kb. 15 nap munkavégzés egy hónapban)

- jó kézügyesség, monotonitástűrés.

- Borsod megyében számos településről céges busszal megoldott a bejárás, ahonnan nem, onnan 100% bejárási támogatás jár tömegközlekedési eszközre.

Amit kínálunk

- versenyképes juttatasi csomag (cafeteria, 100%-os útiköltségtérítés miskolciaknak és vidékieknek egyaránt, többféle BÓNUSZ szerzési lehetőség)

- modern és innovatív technológia,

- tiszta és rendezett munkakörnyezet,

- fejlődési és előrelépési lehetőség (akár 4 hónap után!)

- stabilitás, hosszú távú lehetőségek,

- határozatlan idejű munkaszerződés.

Munkavégzés helye

Miskolc

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest