Termékmenedzser

Randstad Hungary Kft

Feladatok

A kezelt termékek szállítóival (gyártóval) való folyamatos kapcsolattartás

Árajánlatok és konfigurációk készítése, nyomon követése

Közbeszerzéses tenderek műszaki tartalmának ellenőrzése

Kosárelemzések készítése

Keretmegállapodáshoz szükséges árlisták összeállítása

Termékváltások kezelése

Új technológiák megismerése, szakmai ismeretek mélyítése

Együttműködés a kereskedőkkel és a vezetőkkel a felmerülő szakmai kérdésekben

A meghatározott továbbképzéseken való részvétel, gyártói képesítések megszerzése

Heti jelentések készítése a folyamatban lévő projektek számáról, állapotáról a cégvezetés által meghatározott paraméterek szerint

Elvárások

Társalgási szintű angol nyelvtudás

Minimum 1-2 éves releváns munkatapasztalat

Magabiztos MS Office ismeret

Kiváló kommunikációs készség

Talpraesettség

Proaktív személyiség

Sokat mosolyogsz, pozitív személyiség vagy, öröm veled dolgozni

Amit kínálunk

Versenyképes juttatási csomag

Fiatalos, lendületes csapat

Garantált jó hangulat

Munka-magánélet egyensúlya

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest