CNC gépkezelő (élhajlító, sorjázó, profilozó, maró)

Randstad Hungary Kft

Feladatok

  • CNC (élhajlító VAGY sorjázó VAGY profilozó VAGY maró-) gép biztonságos működtetése
  • Alapanyagok (fémlemezek) előkészítése
  • Gyártási műveletek végrehajtása előre meghatározott terv szerint
  • A gyártásba illesztett minőségellenőrzési feladatok végrehajtása
  • Előírt mérések elvégzése, dokumentálása
  • Géphibák kezelése, alapvető karbantartási feladatok elvégzése

Elvárások

  • Szakirányú, szakközépiskolai vagy szakmunkás iskolai végzettség
  • Fémipari vagy termelő cégnél szerzett szakmai tapasztalat
  • CNC gépkezelésben szerzett tapasztalat
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Műszaki rajzolvasási készség, műszerismeret, anyagismeret

Amit kínálunk

  • Cafeteria és bónusz
  • Bejárási támogatás
  • Külföldi betanulás lehetősége

Munkavégzés helye

Debrecen

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest