Villanyszerelő karbantartó

Randstad Hungary Kft

Feladatok

  • a telephely gyártógépeinek elektromos karbantartása,
  • meghibásodás estén hibakeresés, üzemzavar elhárítás,
  • a karbantartáshoz illetve a folyamatos üzemeltetéshez szükséges elektromos alkatrészek és egyéb elektronikus kellékek meglétének figyelemmel kisérése,
  • elektromos biztonsági berendezések folyamatos ellenőrzése, hiba esetén cseréje.

Elvárások

  • villanyszerelő végzettség,
  • hasonló munkakörben meglévő tapasztalat,
  • számítógépes ismeretek,
  • problémamegoldó képesség, felelősségtudat,
  • háromműszakos munkarend vállalása.

Előnyt jelent:

  • PLC programozási és ipari vezérléstechnikai ismeretek,
  • azonnali kezdés.

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatási csomag (alapbér, cafeteria, mozgóbér),
  • bejárás esetén utazási költségtérítés,
  • belső állományos munkaviszony,
  • hosszú távú, biztos munkahely,
  • fiatalos, lendületes csapat.

Munkavégzés helye

Felsőzsolca

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest