Műszaki értékesítő és projekt menedzser

Randstad Hungary Kft

Feladatok

Nagy értékű fémmegmunkáló gépek és a hozzájuk kapcsolódó szolgáltatások értékesítése

Értékesítési stratégia megvalósítása a kijelölt régióban (Nyugat-Magyarország)

Új ügyfékapcsolatok kiépítése - fókuszálva a hosszú távú, projektszerű együttműködésekre

Meglévő ügyfelekkel kapcsolattartás, up-selling és cross-selling feladatok

Projekt jellegű értékesítés megvalósítása

Új piaci lehetőségek felkutatása

Szoros együttműködés a technológus kollégákkal és társosztályokkal

Piac és konkurencia figyelés

Riportálás a vezetés felé

Időnként külföldi utazások

Elvárások

Legalább 3-5 éves műszaki értékesítői tapasztalat

Legalább középfokú aktív angol nyelvtudás

Műszaki végzettség előny

Amit kínálunk

Színvonalas termékek

Támogató céges kultúra

Előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest