Senior .NET fejlesztő (oktatási terület)

Randstad Hungary Kft

Feladatok

Külföldi projektek? Senior lehetőség? Jelentkezz most egy stabil magyar vállalathoz!

Elvárások

Mikor lennél te az ideális jelölt?

  • Ha 2-3 év szoftverfejlesztői tapasztalattal rendelkezel .Net keretrendszerben
  • Ha alaposan ismered a Microsoft Visual Studio-t és a C#-ot
  • Ha mély ismereteid vannak MS SQL Server és SQL nyelv területén
  • Ha proaktív vagy, jó problémamegoldó képesség, eredményorientáltság és önálló strukturált gondolkodás jellemez
  • Ha szakmai szövegeket stabilan írsz-olvasol angolul
  • Ha tiszta és fenntartható kód írására törekszel
  • Rendelkezel Agilis módszertani ismeretekkel, tapasztalattal
  • Magabiztosan beszélsz angolul

Tech. stack::

  • ASP.NET MVC, ASP.NET Core
  • WCF, JSON alapú REST API-k
  • Javascript, TypeScript, / Angular / React
  • HTML, CSS
  • GraphQL
  • Entity Framework / NHibernate
  • Git

Amit kínálunk

Mi lehet a Te jutalmad?

  • Kurrens technológiákat használhatsz
  • Része lehetsz egy családias, rugalmas cégnek, aki odafigyel a munkatársaira
  • Teret adnak a munkatársak kezdeményezéseinek
  • Értelmes feladatokon dolgoznak
  • Kihasználhatod mentori képességeidet

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest