Hegesztő

Randstad Hungary Kft

Feladatok

A hegesztő tapasztalatokkal rendelkező jelöltek számára megpróbáljuk megtalálni a hozzájuk legjobban illő pozíciót.

  • Hegesztési feladatok elvégzése műszaki tervdokumentáció alapján
  • Az alapanyag előkészítése (méretre vágás, fúrás)
  • Kitűzött termelési és minőségi célok teljesítése
  • Kisegítő és előkészítő munkafolyamatok végzése, szükség esetén társosztályoknak való segítségnyújtás
  • Szükség esetén új hegesztési eljárások elsajátítása

Elvárások

  • Szakirányú végzettség (érvényes hegesztői minősítés előnyt jelent)
  • Minimum 1-3 éves hegesztői tapasztalat
  • Műszaki rajz olvasási készség
  • Precíz munkavégzés, terhelhetőség, önállóság, szervezőkészség
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

Amit a partnereink nyújtanak:

  • Versenyképes javadalmazás
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakör

Munkavégzés helye

Debrecen

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest