Gépészmérnök

Randstad Hungary Kft

Feladatok

A gépészmérnöki tanulmányokkal / tapasztalatokkal rendelkező jelöltek számára megpróbáljuk megtalálni a hozzájuk senioritási szintben és szakterületben legjobban illő pozíciót.

Miskolc és könyékén lévő partnereink a legkülönbözőbb iparágakból valóak, jelöltjeinknek gyártási, tervezési, K+F és sok egyéb más területre szóló megbízást biztosíthatunk.

Elvárások

- Gépészmérnöki végzettség

- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

- Folyékony angol nyelvtudás. (napi szintű használat)

Előny:

  • több éves tapasztalat.

Amit kínálunk

Olyan gépészmérnökök jelentkezését várjuk, akik hosszútávon ezen a területen szeretnék építeni a karrierjüket és nyitottak arra, hogy a legjobb ajánlatokkal keressük őket.

Munkavégzés helye

Miskolc

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest