Teljeskörű könyvelés - Nagytarcsa vonzáskörzet

Randstad Hungary Kft

Feladatok

- Komplex könyvelési feladatok ellátása, ellenőrzése

- Havi/negyedéves/ éves zárási folyamatokban való aktív részvétel

- Bevallások készítése

- Statisztikák és egyéb jelentések, riportok összeállítása

- Számlázás

- Pénztárkezelés

- Egyéb számviteli és pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

- Mérlegképes könyvelő végzettség (regisztráció nem szükséges, de előnyt jelent)

- Legalább 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat

- Angol nyelvtudás (írásban aktívan használt angol elégséges)

- Adózási jogszabályok értelmezésének, gyakorlati használatának képessége

- Pontosság, megbízhatóság

- Kedves, pozitív attitűd

Amit kínálunk

- közvetlen, családias csapat

- stabil munkakörnyezet

- versenyképes fizetés és béren felüli juttatások

- fejlett IT rendszerek

- céges telefon

- rugalmas munkavégzés

- határozatlan idejű munkaszerződés

Munkavégzés helye

Nagytarcsa

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest