Szerviztechnikus

Randstad Hungary Kft

Feladatok

Elektromos- és belső égésű motoros anyagmozgató gépek karbantartása és szervizelése.

Elvárások

autószerelői és/vagy autóvillamossági szerelői végzettség,

elektronikai ismeretek, műszaki-mechanikus képességgel, hidraulika ismeretek előnyt jelent,

legalább 3 év szakmai tapasztalat a leírt területek valamelyikében,

önálló, hatékony és pontos munkavégzés,

szakmai igényesség,

ügyfélközpontúság, jó kommunikáció,

mobilitási hajlandóság,

B kategóriás jogosítvány,

erkölcsi bizonyítvány.

Amit kínálunk

8 órás munkarend hétfőtől péntekig,

versenyképes fizetés,

juttatási rendszer,

stabil munkahely, hosszútávú munkalehetőség,

korszerű munkaeszközök,

folyamatos képzés és szakmai fejlődés.

Munkavégzés helye

Miskolc

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest